Hakkımızda

           Arnavutköy Düğün Sarayı , 1991 yılından beri İstanbul Arnavutköyde hizmet veren bir işletmedir. 750 m2 alanıyla iki katlı ve yaz kış ısıtma soğutma sistemiyle kaliteli hizmet veren bir kuruluştur. 700 kişi kapasitesine sahip olan salonumuzda 7 katlı düğün pastası kuru pasta kola fanta meyve suyu servisi ,  profesyonel orkestra ekipman sanatçı ve ses sistemiyle, Yolu Sevgiden Geçen Tüm Çiftleri 25 yıldır kalite ve güvenle ağırlamaktadır.

          Sevdikleriniz eş dost akrabalarınızla gönül rahatlığıyla sizin adınıza düşünülmüş tüm kolaylıkları ayaklarınızın altına seren salonumuzda merasim boyunca hiç sıkılmadan eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir tesiste bulunmanın hazzını hissedeceksiniz.

          Tam Donanımlı bir sosyal tesiste olması gereken tüm özellikleri siz değerli dost ve müşterilerimiz için düşündük. Profesyonel Isıtma ve Soğutma Sistemleri , Profesyonel Ses ve Aydınlatma sistemi , Yüzlerce Çeşite sahip büfe  ,  Gönül Rahatlığıyla İbadetlerinizi Yapabileceğiniz Mescid , Umumi Tuvaletler ve Osmanlı Mimari özel yenilenen yapısı , 8 adet kapalı devre Güvenlik Kamerası  sistemiyle her geçen gün yenilenen ve büyüyen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

          Düğün kına ,nişan Merasimlerinizi , Sünnet Merasimlerinizi , Konferanslarınız ve bir çok aktiviteyi gönül rahatlığıyla Arnavutköy Düğün Sarayı Kalitesiyle yapalım.

          1991 yılından beri tek sloganımız "YOLU SEVGİDEN GEÇEN HERKESİ BEKLERİZ."

 

Saygılarımla.

Doğan GÜNEŞ